Uudised

Eesti Eruohvitseride Kogu
Estonian Retired Officers Association

(mittetulundusühing, Non-governmental Organisation)
Registrikood 80151026
Asutamisleping sõlmitud 03.07.2001
Mittetulundusühingute registrisse esmaregistreeritud 25.07.2001
Põhikirja täiendused ja muudatused esitatud ja kinnitatud üldkogul 29.03.2008

Arvelduskontod (annetused, liikmemaksud):
LHV Pank (SWIFT/BIC: LHVBEE22) IBAN: EE53 7700 7710 0129 5130
(SEB Pank KONTO SULETUD alates 2016 mai, IBAN EE44 1010 2200 2066 1011)

Kontaktandmed:
postiaadress: Lõkke tn 4, 10122 Tallinn
E-post: <eesti.eruohvitseride.kogu (at) eesti.ee>
app.wire.com: eeokbur
skype: eeok.office


EEOK juhatuse esimees:
kolonel (erus) Enn Tupp <enn.tupp (at) eesti.ee>
skype: -, gsm: +372  5365 2605  //

EEOK juhatuse aseesimehed:
kolonel (erus) Manivald Kasepõld <manivald.kasepold(at) eesti.ee>
skype: -,  gsm: +372  502 1897
(Eesti Vabadusvõitlejate Liit)

vanemleitnant (erus) Tiit Põder < (at)eesti.ee>
skype: -, gsm: +372  5330 4120, tel: +372  614 9177
(Eesti Vabadusvõitlejate Liit)


EEOK juhatuse liikmed:
kolonelleitnant (erus) Einar Laigna <einar.laigna (at) eesti.ee>
skype: einar.laigna, gsm: +372  5817 3063
(auesimees)

kolonelleitnant (erus) Lembit Võime <lembitvoime (at) gmail.com>
skype: -, gsm: +372  505 2422
(akadeemiline toimkond)

kolonelleitnant (erus) Jaak Haud <jaak.haud (at) eesti.ee>
skype: jaak.haud,  gsm: +372  5568 2883
(MTÜ Tondi SK Ajalooklubi, Tondi Sõjakooli memoriaal ja ajalootuba Tondi tn 55-101)

major (erus) Mart Puusepp <mart.puusepp (at) kaitseliit.ee>
skype: -,  gsm: +372  508 4796, tel: +372  604 1494
(sporditoimkond, Eesti Laskurliit, Eesti Faleristika Selts)

major erus Ivar-Vello Rinne <ivar-vello.rinne (at) eesti.ee>
skype: -,  gsm: +372  524 3544

kapten (erus) Urmas Kase <kaptenkase (at) hot.ee>
skype: -, gsm: +372  504 5068
(insener-tehniline toimkond)

nooremleitnant (erus) Harri Lugu <harri.lugu (at) eesti.ee>
skype: -, gsm: +372  506 2791
(personalitoimkond - liikmelisuse arvestus)

nooremleitnant (erus) Jüri Trei <juri.trei (at) mfa.ee>
skype: -, gsm: -
(protokollitoimkond, Eesti Lipu Selts, Jaan Poska Mälestusfond, Peterburi Jaani Kiriku Fond)

Asendusliikmed:

kapten (erus) Jüri Repp <juri.repp.1 (at) eesti.ee>
skype: -, gsm: +372  504 5068
(personalitoimkond)



Emeriitliige:
kolonel (erus) Raul Luks (surnud 6. mai 2017)
gsm: +372 524 4546


EEOK büroojuhataja:
lipnik (erus) Aliide Purken <aliide.purken (at) eesti.ee>
skype: aliidepurken
app.wire.com: eeokbur
gsm: +372  5554 0677 (Tele2)
tel: +372  652 4266

LIIKMEMAKS:
major ja kõrgemas auastmes 20 EUR aastas,
kuni kapten 15 EUR aastas
tasuda jooksva aasta eest esimese kvartali kestel, hiljemalt korralisele üldkoosolekule eelnevalt, kuna tasumata liikmetel on üldkoosolekul peatatud hääleõigus.