Uudised

Eesti Eruohvitseride Kogu
Estonian Retired Officers Association

(mittetulundusühing, Non-governmental Organisation)
Registrikood 80151026
Asutamisleping sõlmitud 03.07.2001
Mittetulundusühingute registrisse esmaregistreeritud 25.07.2001
Põhikirja täiendused ja muudatused esitatud ja kinnitatud üldkogul 29.03.2008

Arvelduskontod (annetused, liikmemaksud):
LHV Pank (SWIFT/BIC: LHVBEE22) IBAN: EE53 7700 7710 0129 5130
SEB Pank (SWIFT/BIC: EEUHEE2X) IBAN: EE44 1010 2200 2066 1011 (SULETUD alates 2016 mai)

Kontaktandmed:
postiaadress: Lõkke tn 4, 10122 Tallinn
E-post: <eesti.eruohvitseride.kogu (at) eesti.ee>
Skype: eeok.office
Wire.com: eeok.byr

EEOK juhatuse esimees:
kolonel erus Enn Tupp <enn.tupp (at) eesti.ee>
skype: -, gsm: +372 5340 0801, (+372 5365 2605)

EEOK juhatuse aseesimehed:
kolonel erus Manivald Kasepõld <manivald.kasepold(at) eesti.ee>
skype: -,  gsm: +372 502 1897

vanemleitnant erus Tiit Põder < (at)eesti.ee>
skype: -, gsm: +372 5330 4120, tel: +372 614 9177

EEOK juhatuse liikmed:
kolonelleitnant erus Einar Laigna <einar.laigna (at) eesti.ee>
skype: einar.laigna, gsm: +372 5817 3063
(auesimees)

kolonelleitnant erus Lembit Võime <lembitvoime (at) gmail.com>
skype: -, gsm: +372 505 2422
(akadeemiline toimkond)

kolonelleitnant erus Jaak Haud <jaak.haud (at) eesti.ee>
skype: jaak.haud,  gsm: +372 5568 2883
(Tondi Sõjakooli memoriaal)

major erus Mart Puusepp <mart.puusepp (at) kaitseliit.ee>
skype: -,  gsm: +372 508 4796, tel: +372 604 1494
(sporditoimkond)

major erus Ivar-Vello Rinne <ivar-vello.rinne (at) eesti.ee>
skype: -,  gsm: +372 524 3544

kapten erus Urmas Kase <kaptenkase (at) hot.ee>
skype: -, gsm: +372 504 5068
(insener-tehniline toimkond)

nooremleitnant erus Harri Lugu <harri.lugu (at) eesti.ee>
skype: -, gsm: +372 506 2791
(personalitoimkond - liikmelisuse arvestus)

nooremleitnant erus Jüri Trei <juri.trei (at) mfa.ee>
skype: -, gsm: +372 504 4157, 5341 4542
(protokollitoimkond, Eesti Lipu Selts)

Asendusliikmed:
major erus Hindrek Piiber <hindrek.piiber (at) eesti.ee>
skype: -,  gsm: +372 503 4204

kapten erus Jüri Repp <juri.repp.1 (at) eesti.ee>
skype: -, gsm: +372 504 5068
(personalitoimkond)

n-vbl erus Marek Nummu <marek.nummu (at) gmail.com>
skype: -, gsm: +372 525 9219
(personalitoimkond)

Emeriitliige:
kolonel erus Raul Luks <raulluks (at) gmail.com>, <raulluks (at) hotmail.com>
skype: raul.luks, gsm: +372 524 4546


EEOK büroojuhataja:
lipnik erus Aliide Purken <aliide.purken (at) eesti.ee>
skype: aliidepurken,
wire.com: aliide.purken
gsm: +372 5554 0677 (Tele2)
tel: +372 652 4266

LIIKMEMAKS:
major ja kõrgemas auastmes 20 EUR aastas,
kuni kapten 15 EUR aastas
tasuda jooksva aasta eest hiljemalt korralisele üldkoosolekule eelnevalt, kuna tasumata liikmetel puudub üldkoosolekul hääleõigus.